Odczarowujemy bomberki, czyli kilka modnych pomysłów na młodzieżową kurtkę

Modne i stylowe bomberki są doskonałym wyborem nie tylko dla kobiet, ale również i dla mężczyzn. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo po jakie kurtki męskie warto sięgnąć w pierwszej kolejności, aby stworzyć ciekawą i oryginalną stylizację.


pyoslwbfiyba meskie Czym charakteryzuje się dobrze dobrana bomberka?

Wybierając nową kurtkę męską warto zadbać o to, aby idealnie była ona dopasowana do figury. Jeżeli chodzi o bomberki, to powinny one leżeć tak samo jak zwykłe marynarki. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że nie może być zbyt luźna, ani nie może za bardzo marszczyć się w ramionach i rękawach. Bomberki męskie nie mogą być również zbyt obcisłe, ponieważ w ten sposób mogą niepotrzebnie krępować ruchy. Dobrze dopasowana bomberka będzie idealnie prezentować się nie tylko wtedy, gdy będzie zapięta, ale również wtedy, gdy suwak będzie rozpięty.


Z czym można łączyć?

Największą zaletą męskich bomberek jest przede wszystkim to, że są to dość uniwersalne kurtki, które można nosić przez cały rok. W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się jednak sportowe modele, dzięki którym można stworzyć wiele ciekawych zestawów. Najbezpieczniejszym wyborem jest klasyczna, czarna bomberka, która pasować będzie do każdego innego koloru i wzoru. Białe kurtki męskie doskonale sprawdzą się z kolei do typowo wiosennych i letnich stylizacji. W ostatnim sezonie bardzo dobrze sprzedają się odcienie szarości i granatu.


Militarny look

Jak powszechnie wiadomo bomberki wywodzą się z typowego ubioru wojskowego, dlatego też dzięki kurtkom tego typu można stworzyć bardzo ciekawe męskie stylizacji nawiązujące do wojskowego sznytu. Godny polecenia jest przede wszystkim pustynny brąz, który w tym konkretnym przypadku sprawdzi się najlepiej. Bomberki tego typu idealnie pasować będą do nieco luźniejszych spodni. Mowa tutaj przede wszystkim o oryginalnych bojówkach z kieszeniami albo wygodnych joggerach. Unikać należy z kolei klasycznych koszulek z dość krótkimi rękawami. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie oliwkowa albo brązowa koszula z dekoracyjnymi naszywkami na piersi. Nie można zapominać także o stylowych dodatkach w postaci nieśmiertelników zawieszanych na szyję albo skórzanym zegarku.